Отримати притулок в Італії українцям буде складніше


Уряд Італії включив Україну до переліку «безпечних країн», мігрантам з яких буде важко здобути право на притулок на Апеннінах.

Про це інформує Deutsche Welle.

«Міністр закордонних справ Італії Луїджі Ді Майо під час пресконференції в п’ятницю, 4 жовтня, представив список «безпечних країн». Мігрантів з цих країн вважатимуть такими, що не мають права на захист, і депортують, якщо вони не зможуть надати докази того, що їхні життя дійсно перебувають під загрозою, заявив міністр юстиції Італії Альфредо Бонафеде», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, у цьому списку 13 країн: Україна, Сербія, Албанія, Боснія і Герцеговина, Північна Македонія, Чорногорія, Сенегал, Кабо-Верде, Гана, Косово, Алжир, Марокко і Туніс. За словами Ді Майо, третина всіх мігрантів, які просять притулку в Італії, походять саме з цих держав.

Як очікується, розгляд заяв про притулок, поданих шукачами з цих країн, прискориться «приблизно від двох років до чотирьох місяців». За словами Ді Майо, ухвалення цього списку є «першим кроком», після якого має зрости кількість депортацій тих, хто дістав відмову в притулку.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/otrymaty-prytulok-v-italiyi-ukrayintsiam-bude-skladnishe/” Об этом сообщает ndzd.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя