Микола Зелінський та ВО «Батьківщина» – лідери виборчих перегонів у виборчому окрузі №84

gt;

На замовлення щоденної web ґазети ТЕЛЄҐРАФ online [www.telegrafonline.info] Інститутом ім.О.БАРВІНСЬКОГО з 10 по 20 вересня 2012 року проводилося дослідження «Передвиборча ситуація в Івано-Франківській області: вересень’2012».

Результати соціологічного дослідження, засвідчили, що якщо б вибори до Верховної Ради України відбулися найближчої неділі у них взяло б участь 60,7% мешканців області.

Серед політичних партій найбільший рівень підтримки наразі демонструють: ВО«Батьківщина» – 28,7%, ВО«Свобода» – 23,3% та УДАР – 19,8% тих, хто має намір взяти участь у виборах. Партія регіонів набрала б близько 4,6% а «Україна-Вперед» – 2,6%.

Згідно з результатами дослідження проведеного у тому числі мажоритарному одномандатному виборчому окрузі № 84, чітко визначилися трійка лідерів електоральних симпатій серед кандидатів-мажоритарників:

Микола ЗЕЛІНСЬКИЙ [за нього готові віддати свої голоси 24,3%]

Микола КРУЦЬ [мають намір підтримати 18,2%]

Володимир ГЕРГЕЛЮК [бажання голосувати висловили 14,2%]

Володимир КУПЧАК [бажання голосувати висловили 7,3%]

Електоральні резерви кандидатів-лідерів наступні: 19% заявили, що однозначно проголосують за Миколу ЗЕЛІНСЬКОГО, ще 16% можуть розглянути можливість голосування за нього. Миколу КРУЦЯ гарантовано підтримують 15%, ще 14% допускають варіант голосування за нього.

Аудиторія дослідження: населення Івано-Франківської області віком від 18 років і старші [у тому числі потенційні виборці мажоритарного одномандатного округу №84 приміської частини міста Івано-Франківська, Тисменицький, Тлумацький райони, частина Галицького району].

Метод дослідження: особисте інтерв’ю згідно до анкети-опитувальника [face to face].

Вибіркова сукупність дослідження: 1400 респондентів.

Помилка репрезентативності дослідження: для округу на 1600 респондентів – для значень близьких до 50% похибка становить не більше 3,8%, для значень близьких до 25% – не більше 3,2%, для значень близьких до 10% – не більше 2,0%.

Термін проведення дослідження: 10-20 вересня 2012 року.

Читайте також:

Електоральні настрої населення у виборчому окрузі №84 — сайт "УДАР Віталія Кличка"

У 84 виборчому окрузі (Тисмениця Івано-Франківської області) претендент від "Батьківщини" Володимир Купчак має 32,9% — КомерсантЪ

Результати опитування показують, що лідером громадської думки на 84-му виборчому окрузі є Микола Круць — Інститут Розвитку МістаИсточник: “http://briz.if.ua/5480.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя